Ontan İnşaat 2006 yılında inşaat, taahhüt, proje yönetimi ve gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet göstermek amacıyla İnş.Y.Müh. Onur ÖKTEM (İTÜ) ve İnş.Müh. Taner AKÇINAR (İTÜ) tarafından kurulmuştur. Sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda firma tarafından geliştirilen projeler profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı çalışmalar olmaktadır.

Ontan İnşaat, taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir.

2011 yılında şirkete İnş. Müh. Selçuk Şahbazlar (İTÜ) ve İnş. Yük. Müh. Hayri Dinkçi (İTÜ) ’nin katılımıyla inşaat konusunda taahhüt işleri gayrimenkul iş geliştirme kolundan ayrılmıştır. Taahhüt grubu yurtiçinde ve yurtdışında başarılı projeler gerçekleştirmeye başlamıştır.

2012 yılında gayrimenkul iş geliştirme alanında yapılan ortaklık ve iştiraklerle gerçekleştirilen başarılı büyük projeler grubun büyümesinde etkili olmuştur. Grubun bu yıl Myvia markası altında yaşam merkezleri işletme ve turizm yatırımları başlamıştır.

iso 9001:2008 iso 14001:2004 ohsas 18001:2007

Gayrimenkul

Ontan İnşaat, Ege Bölgesi'nde başta İzmir ve Manisa olmak üzere, sizler için kaliteli gayrımenkul projeleri hazırlamakta ve gerçekleştirmektedir.

devamı..

Taahhüt

Ontan İnşaat olarak, kuruluşundan itibaren ülkemizdeki istihdamın gelişmesine katkıda bulunacak projeler hazırlamıştır.

devamı..

Turizm

Modda Ayasaranda, Famerit Otel ve Kaya Otel gibi projelere imza atan Ontan İnşaat, Türkiye'de turizmin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

devamı..

Myvia İşletme

Ontan İnşaat son zamanlarda yine çok büyük bir projeye imza atıp, İzmir Bornova'da Myvia konutlarını ve bahçesini oluşturmuştur.

devamı..

Copyrights © Ontan İnşaat 2011-2012